| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No hele, ja jsem se stehoval nekolikrat v radu nekolika set km, v 15 letech poprvy ze Severmi Moravy do Jiznich cech, pak do Prahy, pak cca 700 km daleko, potom nekolikrat v ramci jedny spolkovy zeme a kratce do Svycarska a pred dvema lety do jiny spolkovy zeme, 450 km daleko~:-D moje deti bydlej tech 450 km daleko, moje matka a sestra zas 450 na druhou stranu, nejak divny mi to neprijde~d~ Mam spoustu pratel, udrzuju pratelstvi i s nekolika prateli ze skoly ci skolky, minulej tejden jsem se sesel s holkou, se kterou jsme byli best friends, kdyz nam byly dva roky~t~ A ta ted zije ve Spanelsku...

Nevim, no, socialni sit si vybuduju behem par tydnu, max. mesicu, plus furt udrzuju kontakt z lidma z drivejska, takze s kazdym dalsim stehovanim se spis moje socialni bublina rozrusta~:-D a tak nejak nevidim rozdil, jestli nekdo bydli 50km daleko, nebo 500...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.