| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

neznámá,
a co když tu rodinu uživí žena? Pak tedy má nárok si doma hodit kopyta nahoru a muž bude doma kmitat?
Mně ten rodinný mýtus o mužích - "živičích" nějak nesedí s realitou, je jasný, že paní Kellnerová nebo Babišová nemusej chodit do práce a asi to ani nedělají, ale kolik takových je?
Já teda neznám asi žádnýho chlapa s vyšším příjmem, který by si přál mít doma manželku, která se realizuje tím, že doma uklízí a vaří. Podle mého jich moc nebude. Pokud jsou opravdu v balíku, tak na to mají lidi. Ale aby nějaký podnikatel nebo manager sdílel domácnost se ženou, která nedělá nic kromě domácích prací a péče o děti, to jsem zažila jednou a ten chlap byl podle mého mínění totální idiot a to manželství stálo z mého pohledu za hovno, protože jí dával denně najevo, že živí a tudíž o všem rozhoduje a ona mohla akorát tak držet hubu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.