| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jedu s dětmi ze školy do Prahy (jsme z malé vesnice kousek za Prahou) a abychom v buse netvořili zácpu, mají si děti předem sehnat určené jízdenky (Praha + vnější pásma). Zájemcům, kteří přinesou včas peníze, nabízím, že lístky koupím, u nás automat není.

Navolila jsem tedy dnes na automatu u Masarykova nádraží příslušný počet lístků, bylo jich 16 za zhruba 250 Kč. Automat mě vyzval k placení, ale než jsem začala házet dovnitř mince, oznámil, že tiskne a všech 16 lístků mi vyplivl.

Co teď? Možnosti nejsou seřazeny podle mých priorit~z~
Poslat DPP složenku s onou částkou?
Poslat jim e-mailem dotaz, co s tím?
Vrátit peníze dětem (ti, co si je shání samy, holt zadarmo nepojedou)?
Vložit peníze do třídního fondu (přispěla by tak jen část třídy)?
Dát je na dobročinný účel?
Nechat si je za svou laskavost, že jim lístky sháním ve svém volném čase?
Nebo něco ještě jiného?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.