| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Utrácím. Kolik, to psát nebudu, ale pomalu a jistě se mi to vymyká z ruky. Jsem měla dojem, že dceru máme vyřešenou, ale tuhle otevřu internetový obchod a... najdu něco, o čem si myslím, že jí udělá radost. Dneska jsem měla sraz s kamarádkou. Zašly jsme do obchodu, ve kterém jsem před tím nikdy nebyla a koupila jsem domácí plyšový overal a pyžamo... Vím, že si holka přála overal jako pyžamo. To se mi opravdu nezdá, protože jednak je v noci stále odkopaná, protože je jí teplo a druhak by se musela na toaletě svlékat do 1/2 těla, a my tam máme neustále pootevřené okno... Ale ten plyšový overal na denní domácí nošení, to mi přišlo jako bezva nápad. Já se prostě neumím udržet. |Nebaví mě vymýšlet dárky "z musu", ale když něco vidím a vím, že to udělá radost, tak to s radostí koupím. U manžela jsem se letost taky rozjela. Prostě čím podarovat, letos vím~R^ a tak se na vánoce těším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.