| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kudlo, ty kýveš tomu, že žádná diskriminace ohledně pohlaví není (v platech)"

Marko, ale já nekývu tomu, že není, já se jen snažím, aby bylo za diskriminaci označováno to, co diskriminací SKUTEČNĚ JE, a nemyslím si, že všechny případy, které jsou za diskriminaci označovány, diskriminací, skutečně jsou. A myslím si, že pokud se to bude nadužívat, tak to diskredituje ty případy (jistě existující), kdy se o diskriminaci OPRAVDU jedná.

" a že stačí si o stejný plat říct a dostaneš ho stejně jako muž na stejné pozici."
Ale já jsem nikde neřekla, že když si řeknu o nějakou výši platu, tak ji pokaždé dostanu. Je to otázka vyjednávání a záleží to na konkrétních okolnostech. Ale ten muž je přece v úplně stejné situaci (jak tu několikrát padlo, i jemu se může stát, že jeho cena bude pro zaměstnavatele příliš vysoká a kvůli tomu to místo nedostane), a ač připouštím, že je možné, že se tak v některých firmách chovají (tj. že chlapovi budou ochotni automaticky a "na ksicht" nabídnout hned zpočátku víc), tak rozhodně nevěřím, že by tomu tak bylo všude.

"Navzdory statistikám, že je to jinak. Vidíš chybu v těch ženách."
Ano, pokud jsou ochotny to beze slova akceptovat a neozvat se, nebo dokonce deklarovat "plat na ženskou dobrej", tak vidím chybu i v nich.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.