| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, to doženeš, neboj, ještě není ani prosinec ~R^ Já mám všechno vlastně jen proto, že jsem letos po pár letech zase čerstvě v práci, jinak to taky dotahuju až do vánoc, ale já směnuju, mám zase ještě domácí brigádu na pár měsíců, taky chci péct, do toho budou dětí besídky, takže času moc není, do toho pořád stonavý děti, mám hrůzu, že bych zase balila do rána 23.12...~t~ takže já to pojala rozumně, abych se prostě nezbláznila...Ještě taky budeme se starším vyrábět 18 dárečků do skauta, něco do školy... převleky na besídky... nohy na stole a pohodičku mít nebudu, dobrý pocit z uschovaných dárků snad jo... ještě taky chci zrealizovat s dětma něco jako "krabici od bot" nebo tak, to taky kvapí... takže úplně uzavřené to není. ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.