| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

lexi, vůbec se nedivím, že je tolik bouraček, když tolik lidí dělá ze sebe
"mistra světa" .

Tak to já teda radši s klidným svědomím budu sedět doma, než blbnout na silnici unavená.

Za volant by měli sedat jen odpočatí řidiči. Aspoň takto nám to říkali už před XXlety v autoškole. A opravdu nechci klukům dávat tak blbý příklad, když oni vědí jak funguju....a blbnout úplně nesmyslně. Navíc je to zbytečný.

A není to tolikrát, na prstech jedné ruky by se to dalo spočítat. Většinou někde přespí a jedu pro ně ráno odpočatá a vyspalá já, nebo manžel.

A ze stužkováku se syn dovezl taky sám až ráno, když byl dost vyspalý na to, aby mohl řídit....holt přijel v 11h. No jsem opravdu ráda, že k tomu přistupuje zodpovědně. A to říkal, že nic nepil, že mohl přijet v noci, ale nepřišlo mu to rozumné, když byli skoro 2h ráno. a byl vzhůru 20h. A vidíš už jsme opět u té 20.

MY totiž ani na dovolenou nejezdíme na noc. Přijde nám to riskantní, aby se řídilo, když je tělo zvyklé roky spát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.