| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hand made dárky dostávám celkem ráda, ale má to velké ALE

Musí vypadat profesionálně a to bývá problém, většina z nich už na první pohled vypadá amatérsky.
Musí se mi trefit o vkusu, kolikrát je mi líto dárce, dárek je profesionální, stál hodně času i úsilí a přitom to je takový kýč nebo nehezká věc. Mezi to počítám třeba patchwork.
Nerada dostávám vyrobené dárky od cizích dětí, mám dost podivných lapačů prachu od vlastních dětí.
Jedlé dárky dostávám celkem ráda, ale jsem vybíravá a na některé věci jsem přecitlivělá. Nakládaný sýr ocením, perníčky vyhodím, protože se mi eklují a ani jako výzdobu je neocením.

Občas nějaký dárek vyrobím, ovšem zůstávám ve svém oboru, takže si troufám říct, že se jedná o profesionální práci. A vyrábím lidem, o kterých vím, že dárek ocení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.