| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

holka nestastna, na lidi se vykasli.

Ja rano take nemuzu snidat. Deti vypravuju (stres), pak jedu do prace (stres) a snidam v deset v kancelari kdyz se nejak zklidnim. Ale ja uz jsem 40+, tak je mi celkem jedno co si o me kdo mysli :). Driv jsem si delavala ovesnou kasi s ovocem, jogurtem a mlekem do pixly, ted si maznu rohlik s mozzarelou.

Kdyz cekam na krouzek, taky si dam kdyz mam hlad. Ale to je horsi, protoze neco si koupit znamena sladke pecivo, namazany rohlik mam pripraveny malokdy.

Vim, ze to je tezke - prestat resit, co si mysli ostatni. Ale ostatnim je vetsinou uplne ukradeny, co dela okoli. Mozna hodi opovrzlivy pohled, ale o hodinu pozdeji o tom nevi. Takze takhle to beru - i kdyz nekoho pobourim svym chovanim, do dalsiho dne to neprezije :). Ale me uz se stalo mnoho trapasu a katastrof, ze vim, ze i to nejhorsi prezije max pul rok.

A zije se da...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.