| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Píšeš, že před lety sis prosadila ty to a to (aby chodili k vám)"
- kvůli dětem to tak bylo nejlepší, jinak to prostě časově nevycházelo. Tchánovci tehdy ochotně souhlasili, manžel napřed nechtěl, později říkal, že mu to také tak přijde lepší

" mylně se domníváš, že manželovi to tak vyhovovalo"
- já VÍM že to tak manželovi nevyhovovalo. Pokud by bylo po jeho , vánoce by neslavil vůbec a rodinu by nenavštěvoval vůbec, moji ani jeho.

"Jak to loni vnímali děti, líbil se jim Štědrý den s širší rodinou ? "
- nemluvili jsme o tom, že by o tom mluvili nadšeně, to ne

"jeho rodině ? tvým rodičům ? dětem ?"
- myslím si, že jeho rodině, mým rodičům i mým dětem to tak vyhovovalo, pravda, nikdy jsme o tom nemluvili, ale nikdy nikdo z nich neprotestoval a nenavrhoval jiné řešení.
Myslím, že pokud by je loni manžel nepozval, ani by je nenapadlo k nám jít.
Popravdě, já nevím, jestli se letos skutečně pozvali sami, jak říká manžel, nebo jestli je ve skutečnosti zase pozval on a mě lže....

"Co tvoji rodiče ?"
- mí rodiče byli loni dotčeni, že u nás na štědrý den byli tchánovci

"Co vlastně chce manžel, chce opravdu svou rodinu u vás a proč (kvůli tomu koníčku ?) nebo je nedokáže odmítnout ? "
- chce je tam kvůli tomu koníčku, aby měl celý jeden den volný
- loni je pozval sám od sebe, oni se k nám nikdy necpali. Letos, jak už jsem psala opravdu nevím, jestli se letos pozvali sami, jeho jestli je za mými zády pozval manžel a nyní mi lže, aby na mě vyvinul nátlak

"Jak se staví k tomu, že tvoje rodina má podobný zájem trávit u vás Štědrý den ?"
- řekl na to, že by jsme se i s nimi nevešli ke stolu, že by nám bylo moc a že by to byl hrozný blázinec

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.