| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V prvé řadě by se mělo něco udělat s absurdně vysokými penále, poplatky exekutorům a podobnými věcmi, které z marginálního dluhu udělají dluh za desetitisíce. Nedávno jsem se dozvěděla, že insolvenční rejstřík je online, tak jsem se chtěla podívat a nakrmila do toho jediného člověka v insolvenci, kterého znám. A z nárůstu těch částek za jakési poplatky, penále odměny atd. mi lezly oči z důlků a nedivím se, že v insolvenci skončil.

Dál, podle toho, co vím od jeho ženy, by se měl celý proces nějak administrativně zjednodušit. Konkrétně tenhle člověk by si to sám nikdy nezařídil, protože na to mentálně nemá. Není ani zlý, ani líný, o rodinu se stará pěkně, jen prostě není chytrý (což ho do těch dluhů uvrtalo). Lidí jako on, co se v tom plácají a nejsou schopni si se systémem poradit, jsou podle mě stovky až tisíce a celkem chápu jejich naštvanost, že chodí do práce, snaží se žít normálně, ale stejně jim to (vlastní blbostí) nejde. Ale každý není chytrý a systém by s tím měl počítat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.