| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diskuzi jsem jeste necetla, ale napadl me maly nebo stredni knirac. Sice nema kratkou srst, ale nelina, do kratke srsti se prakticky upravuje strihanim, to muzou udelat v salonu, nemusis se to ucit. Je chytry, dobre se cvici, je poslusny, strednak nebyva ustekany.

V lete jsem se zamilovala do dlouhosrsteho vipeta, maji ho sousedi na chate. Je to nejak krizene se seltii, takze narozdil od vipeta bezneho, nebo jakkehokoliv chrta (tihle sousedi meli predtim barzoje) je chytry. A uzasny, opravdu. Akorat teda jsem se nedozvedela uplne, jestli to je plemeno jakoze plemeno, nebo jestli je to neuznane a chovane pod nejakou jinou instituci nez FCI. Rozhodne jich nebude moc.

My tedy mame mopse, muj manzel myslel, ze trapny pes, spolecensky, proste jen pro deti. No a je z ni potento, rika, ze psa s takovou osobnosti jeste nevidel~t~ Ale nevim, to je preci jenom fakt male a moc na vycvik neni. Nicmene je skladna, v pohode jsme ji prevezli z UK do CR a zpet, celou cestu chrnela. Je kratkosrsta a cerna, takze bez podsady a lina minimalne. Ani lide s fobii se ji neboji, naopak~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.