| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chodim sem už fakt dlouho,většinou jen číst, tak fakt pořádně nevím,jak to napsat ať to vidíte všechny.~f~
Moc a moc vám děkuji za kazdou odpověď. Jsem ted v práci, tak se sem vrátím odpoledne.
Bydlime kousek od Liberce.Moji rodiče nejsou moc k popovídání,Z manželovy strany to moc nefunguje.Kamarádky jsem asi tak nějak během toho roku vytěsnila.Lidi většinou nevědí jak reagovat,jsem radši sama.
Co by chtěli kluci k vánocům. Ten menší píše dopisy ,co dává za okno.Už dávno ví,že odpovídam já, ale porad tu hru hrajeme.Vždycky jsem zdobila obálky a fakt jsem se na to těšila. Letos to prostě nějak nedokážu,proto včera tak brecel.Vsechny dopisy jsou ve stylu,jsem hodnej proč neodpovidaš.Jasně, ze by chtěl nejvíc tátu.Loni nám dost financí spolklo léčení ,Letos myslel,že se konečně dočká telefonu.Ale stačil by mu prý jen mikrofon na zpívání za 200 z Alzy.Jak napsal o tech dvou stovkách,tak ...Skládá docela hezké texty,které pak zrapuje.Zatím sice jednoduchý, ale baví ho to.
Ten starší chtěl kolo BMX,ale to fakt nejde.Zase se s tím lip vyrovnává. Doufám. Rad by knížky a něco na sebe.On je takový snílek, rád tajemno.Hodně jsme diskutovali večer o těch divných věcech. Spíš vtipně a s nadsázkou.
No fakt se musím sebrat,hlavně kvůli nim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.