| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko, gratuluju k nové škole i chápající učitelce.

Pokud jde o to druhé, ozvala bych se. Nejsem konfliktní, ale prostě bych se zeptala, co to paní pokladní říkala. Buď by mi to zopakovala a třeba by se ukázalo, že řekla něco, co tak pouze znělo a pak by mě to uklidnilo. V opačném případě bych jí řekla, že je omezená, a že mě to moc mrzí. Prostě naférovku.

Já mám nové auto. Na semaforech vypíná motor. Nejsem na to zvyklá. Párkrát se mi stalo, že jsem myslela, že mi to chcíplo a chtěla jsem nastartovat, čímž jsem motor vypnula úplně. Samotnou mě to vždy překvapilo. Ale hned nastartuju a jedu dál. Když se mi tohle stalo asi podruhé, během několika vteřin mě vytroubil řídit zamnou. Byla jsem vykulená z té situace a do toho ještě troubení... V klidu jsem vystoupila z auta a šla k tomu troubícímu řidiči. Stáhl okénko, otevřel pusu a já jsem se zeptala, jestli si myslí, že když na mě bude troubit, podaří se mi nastartovat rychleji. Koukal, zavřel pusu a omluvil se mi. Taky jsem se omluvila za zdržení, nasedla jsem a jela dál. Podle mě se nesmíme nechat nevyrovnanými a omezenými lidmi vyvést z míry. Kdybych odjela, určitě bych na to ještě několikrát za den myslela. Takhle jsem si sice taky vzpomněla, ale neměla jsem z toho španý pocit. A o to jde. Nedej se! Když takovým lidem ukážeš, že se jen tak nedáš, pomůžeš tím i dalším~;)~;((~;((~;(( A přeju vám krásné klidné vánoce~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.