| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

necetla jsem diskusi

do prvni tridy jsem sla na zacatku 70. let

doma u stromecku jsme urcite zpivali Nesem vam noviny a Narodil se Kristus pan...a cele Vanoce matka poustela na gramofonu koledy

ve skole si pamatuju na umelou moderni koledu "Vanoce Vanoce prichazeji", tam jsme se ucili text urcite, protoze ho umim

ale jestli jsme se ve skole ucili koledy, to fakt nevim.....spis ne, protoze my jsme psali testy z textu pisni, co jsme se ucili, dodneska umim text Pisne prace a ruske hymny (cesky i rusky - byla prebasnena do cestiny)

zato moje dcera se ucila asi 20 koled, nekolik slok....porad s tim jeji trida vystupovala

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.