| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám asi tentýž problém. Dcera jemné vlásky a navíc se hodně cuchají, a ona nesnáší o rozčesávání. Ostříhat za žádnou cenu nechce. Já teda taky tomu nejsem nakloněna, jelikož ty její vlásky by nakrátko nevypadaly dobře.

Osvědčilo se mi
kupuju takové jedny konkrétní sponky, ty "lupací", ale takové kratší a potažené, ty kratší drží o něco líp než jiné. Sponka musí být do jemných vlásků lehoučká. Pinetky ovšem nedrží skoro žádné.
vypadá to asi nějak takto když využiju ten odkaz co tu někdo dal, jinde jsem nenašla, ale myslím že to není úplně stejné, mají takový nasazovací povlak, díky tomu to netrhá vlasy, Mívali je obvykle na stojanu v hračkářství.
http://www.prima-obchod.cz/sponka-do-vlasu-pukacka-5-3-cm-z114877

Nechala jsem jí dorůst ofinu a stahuju do culíku. Na ten taky postupem času jsem našla gumky které drží líp než jiné.
Totéž s čelenkami, prostě kupuju jich hodně a se tam nějaká se najde co dobře drží. A na parádu kupuju z Fleru dělané, ty jsou sice dražší ale krásné určité typy drží fskt pěkně.


Úplně nejlepší je ovšem účes z gumiček, jak už tu holky psaly. Udělat pramínky hned kolem hlavy do takových těch malinkých gumiček, a pak to zase různě postahovat dál, zaplést, dají se tak dělat různé krásné účesy. Gumičky se pak večer nesundávají, normálně se to roztřihne a vyhodí. To fakt drží ze všeho nejlíp, vydrželo to i do druhého dne. Nosí to tak všechny dlouhovlasé neteře.
U nás je to teda trochu problém organizačně, jelikož dcera ráno nevstane s dostatečným předstihem na takové česání, navíc prostě není ráno čas řešit to rozčesávání, takže jsme spíš u těch culíků.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.