| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Paulis, já nevím, proč odmítnutí spolubydlení brát jako nějaké odstrčení, zlehčení vztahu. Osobně jsem s nikým nespolubydlela, dvěma mi to bylo nabídnuto, slušně a citlivě jsem to odmítla. Nechtěla jsem spolubydlet ani s MM než jsme se vzali. Ten to teda nenabízel, předem znal můj postoj (než jsme spolu začali chodit, byl to můj nejlepší kámoš a důvěrník). Pro mě je společný život hodně závazný, nedovedu si představit, že bych se stěhovala od chlapa k chlapovi nebo třeba zpět k našim (případně narychlo hledat, kam složit hlavu a kufry, než najdu nové samostatné bydlení). A takových znám celkem dost. S prachama jsme jaksi částečně hospodařili společně už dlouho před svatbou. Prostě, kdo měl, platil, druhý to nebral jakože je něco dlužný, prostě jsme ty prachy brali tak, že si je užijeme a využijeme spolu. Rozhodně si nedovedu představit, že by mi nabídl pomoc a když by došlo na věc, vycouval by, protože jsem ho urazila tím, že mám jiné názory na spoolubydlení~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.