| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás nosí dárky Ježíšek pořád:-), na jaře mu bude 10 a pořád věří...na chvilku jsem letos myslela, že už ne, ale potom, když to vypadalo, že manžel bude muset do nemocnice, tak jsem se neprozřetelně uřekla, že kdyžtak si uděláme Ježíška později a on na mě tak nechápavě koukal a prý "jak později, vždyť on přece chodí jenom 24...?" Takže asi ještě věří, nezaregistrovala jsem ani, že by to ve škole nějak probírali s ostatními...a navíc, u nás odmalička ví, že dárky sice nosí hlavně Ježíšek, ale že si je lidi dávají i navzájem pro radost, takže Ježíšek může nosit dárky až do aleluja:-)...nakonec, kdo může dokázat, že Ježíšek opravdu je...a kdo, že opravdu neexistuje?~;) Ježíšek existuje pro toho, kdo v něj věří:-). Nikdy jsem neplánovala, že mu jednou řeknu, jak to je doopravdy...a ani se nepamatuju, kdy jsem přestala věřit na Ježíška já, ani jak jsem se to dozvěděla...asi to prostě tak nějak postupem času samo vyplynulo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.