| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás nejde o děti, ale o mě. Jsem pořád trochu rozpačitá, nejmladší má čerstvě 9 a netouží po hračkách. Je to nejmíň hravé dítě ze všech třech. Navíc Lego dostala nedávno k narozeninám. Tablet byl můj nápad, protože má telefon po manželovi a krade a vybíjí nám naše telefony kvůli hrám. Je z něj strašně nadšená, ale samotnou by ji nenapadlo po něm toužit a já jí to nacpu :-).
Fakt je jí ale náročné kupovat hračky, moc si s nimi nehraje, zmiňované Lego se neničí a za ta léta máme doma všeho celkem dost. I když dvě ovce z Lidlu taky zabodovaly :-). Od dcery dostala moc krásnou knížku Van Goghova hvězdná noc, ta je teď samozřejmě bez povšimnutí, ale na tu se opravdu těším, až si ji budeme spolu číst. Puzzle jsem ji vlastně donutila poskládat a měla jsem si ho dát sama :-), na rozdíl od ní jsem z těch, pejsků, kočiček, králíčků a podobné havěti na něm fakt nadšená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.