| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zatim jsme nikde nebyli, jen mama byla na svatky u nas. Zdrzela se 2 noci a celkem to slo. Ve srovnani s jejim obvyklym pusobenim, se myslim drzela dost zpatky. Moc mi pomohla s tim, oc jsem ji pozadala - salat, ryba. Kdyby se byvala necpala i do toho, oc ji nikdo nezadal a neustale se nesnazila byt napomocna, bylo by to o dost lepsi. A kdyby se nemontovala do drobnych roztrzek mezi mnou a manzelem, tak by to bylo uplne nejlepsi. Z toho predvanocniho stresu obcas vznikaji mirne napjate situace(vsichni znate), ale jsme na to s manzelem celkem zvykli, manzel ma pro mou predvanocni nervozitu pochopeni, tak to rychle vysumi. Kdyz vsak zasahne mama, je to vyhrocena situace na pul odpoledne...

K tchanovcum se teprve chystame na Silvestra a mam z toho docela vitr, pac neshody vznikly uz pri telefonickem hovoru s nimi - delaji zmeny na posledni chvili navzdory puvodnim domluve. My si muzeme na zaklade jejich zmen preskladat program cele rodiny nebo se treba stavet na usi, jim je to jedno. Nejradsi bych tam vubec nejela, ale to by nejspis jen zavdalo zaminku k tomu hledat na mne dalsi hnidy a zaskodnicit jeste vic. ~d~

Ale aby to nevyznelo, ze vse bylo naprd - naopak zatim si to maximailne uzivame, deti jsou zlate, setkavani s prateli velmi mile, me zdravotni trable se lepsi, takze se nemuzu rouhat a jsem spokojena. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.