| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jak už to tu padlo, babička se zachovala jako totální hulvát a podle toho bych jí i k tomu něco řekla.
Bez ohledu na názory v kolika letech je/není vhodné věřit na ježíška, je tohle prostě tohle v kompetenci rodičů, kdy a jak to řeknou.
Navíc když už tak ta nejméně vhodná je styl "jak můžeš být tak blbá a ve svým věku tomu věřit". Za to bych měla sto chutí .... ~o~ . Tedy pokud to řekne dospělý člen rodiny.
Něco jiného je u spolužáků, tam tomu totiž děti které "chtějí věřit" neuvěří. Ale babička je jinej level.
Ono fakt není jedno kdo to říká.

Pro srovnání, nemyslím maargit že dcera je chráněná květinka a ve škole bude nutně z trubku.

Můj 10 letý syn stále věří, i když spíš myslím že proto, že prostě "chce". Věří i na zoubkovou vílu a že může existovat Cybertron (někde v hlubokém vesmíru). 8mi letá dcera věří pevně.

Myslela jsem že to letos už prolátne. Samozřejmě kamarádi ve škole už jim říkali. Zrovna před vánoci s tím děti přišly, že xy ve škole říkal že ježíšek není a dárky dávají rodiče. Mezi sebou se vlastně plamenně ujišťovali že to teda rozhodně není pravda, s x argumenty.

Prý bych to tam já nemohla stihnout dát, a to už jsem loni měla dojem že mně museli prokouknout, protože jsme ten rok na vánoce byli sami a není lehký to v 1 osobě dospělého zařídit. Letos tu byli babička s dědou, tak je zabaví.

Řekla jsem jim něco v tom smyslu, že někdo na Ježíška nevěří, a tomu pak už dárky nenosí. A že kromě Ježíška si lidé mohou dávat dárky mezi sebou. Což děti vědí už z minulých let. Letos oba dokonce pod stromeček dárky pro ostatní dali. Na víru v Ježíška to u nich nemělo vliv.
A nemyslím že jsou ve škole za blbce. Koneckonců nepředpokládám že to tam denně a furt rozebírají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.