| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Raduno,

já si myslím, že změnit názor je normální a všichni to děláme prakticky celej život.

To, co mě na tom dráždí u Monty (a dráždilo by mě to u kohokoli jinýho), je to, že se velmi razantně vymezuje proti názoru A, ale když ji životní okolnosti dovedou k tomu, že názor A není až zas tak špatnej, tak najednou po nějaký době začne vystupovat tak, že A je nejlepší a nikdy tomu nebylo jinak, a pokud jí připomeneš, že před pěti lety se tady vehementně několik měsíců hádala, že A je úplná blbost, tak neřekne "jo, to je fakt, tehdy jsem si to fakt myslela, ale od tý doby jsem změnila názor" (což by bylo naprosto v pohodě, protože tak fungujem v podstatě všichni), ale "co si to vymejšlíš, jsi divná, já jsem nikdy netvrdila, že A by mělo bejt špatný".

A to je v kostce důvod, proč má tolik lidí potřebu se na tom otočit, protože maj pocit, že Monty z nich dělá blbce (protože se s ní před lety osobně dlouho hádali, že to A není až zas tak špatný)..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.