| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ad zničená plovoučka

ono je to asi hodně o její kvalitě, třeba mně to ještě čeká, ale zatím vypadá jak okdyž byla nová, a to se tu teda dějí věci ~;)

je pravda že mám dražší a snažila jsem se vybrat co nejodolnější
já musím totiž se vším "projet" přes obývák na zahradu, mám řadovku v historické zástavbě a jiný přístup za dům není. Takže kola, koloběžky, veškeré dětské "povozy" ze zázemí přejíždí ven obývákem.

Ale já na to nejsem úzkostná, děti doma jezdí po celém přízemí na koloběžkách (teda na domácí použití mají jiné než ven).Nějak zásadně mi ani opatlávaní stěn taky nevadí, vymalování to vyřeší, akorát mi to časté malování při té ploše co tu je, leze poněkud do peněz, takže na stěny už tak benevolentní nejsem.

Gauč ovšem utrpěl dosti, ale má roky, takže asi přijde vyměnit, jen zatím vyčkávám, ale spíš si teda nemůžu nový vybrat. A uznávám, nechávám na něm děti jíst, takže to podle toho vypadá, ale když já to dělám taky. A teď tam za náma leze furt králík, takže asi se to nezlepší.

Hračky tu taky máme všude. Ale prostě bydlí tu i děti, takže je to i jejich prostor, dům máme na život a pro život nás všech, ne na výstavu. K čemu jinému by mi pak byl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.