| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hele, Monty,

z mého pohledu jsi naopak Ty své dítě těžce zneužila jako klacek i jako štít.

Jako klacek třeba v momentě, kdy jsi psala věci, který vyzněly jako, parafrázuji, "dávám to číst svému dítěti a i ono se královsky baví co tu plodíte za pitomosti". To Ti jeho použití nevadilo. Přitom to vnímám v konverzaci jako dost podpásový.

Jako štít v momentě, kdy se někdo pozastaví nad TVOU argumentací (ve věci, kde sice Tvý dítě je ústřední postavou, protože se jedná o jeho školu nebo něco, co ono dělá, ale nejde tam o něj jako takový, ale o Tvůj přístup k celý tý věci), tak začneš fňukat, jak se všichni navážej do TVÝHO DÍTĚTE, protože nemaj rádi Tebe, a jak je to od nich sprostý. Ve skutečnosti se ale za to dítě jen schováváš jako za ten štít (protože ono zní líp "všichni jsou na mě oškliví a navážej se do mýho dítěte" než "nemám pro svý tvrzení žádný argumenty a nechci to přiznat). (Pro úplnost musím poznamenat to, co už nejen modří vědí - že NIKDO NIKDY o Tvým dítěti NEŘEK, že je "blbeček" ani ho tímto způsobem nedehonestoval, pořád dokola o tom mluvíš jen Ty a naopak ostatní včetně mě se Ti to dost dlouho snažili vyvracet a do zblbnutí opakovali, že si o něm určitě nic takovýho nemyslej, ale od Tebe se to odráželo jako hrách ode zdi a pořád jsi mlela to svoje o "blbečkovi". Mně osobně je to teda dost nepříjemný, nemám ráda, když mi někdo něco takovýho podsouvá a i když mu 100x řeknu, že si to nemyslím, tak mi stejně po stý první řekne, že jsem hnusnáá, protože si to myslím. ~o~

Kdyby místo o Tvý dítě šlo o bramborovou polívku, tak by to tak dobře nevyznělo, protože "sprostě se navážíte do mý bramborový polívky, protože mě nemáte rádi" by zdaleka nebylo tak efektní, přičemž ten princip by byl úplně stejnej (nejde o bramborovou polívku, ale o způsob Tvý argumentace).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.