| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku,

a co jí teda vlastně děláme, že bychom toho měli nechat?

Já to vnímám tak, že Monty nás opakovaně obviňuje, že jí ubližujem, nemáme ji rádi, nasazujem na jejího syna.

Mně před chvílí napsala něco ve smyslu, že si myslím, že je kráva.

Já jsem jí napsala, že si to rozhodně nemyslím (a fakt si to nemyslím), ale ona to bude opakovat furt do zblbnutí, i kdybych si to napsala zlatým písmem na čelo.

Fakt si nemyslím, že bych v tomhle byla já nebo Šuplík nebo Milada za "tu zlou".

Jako kdybych tu já začala třeba fňukat, jak jsi na mě ošklivá, že si myslíš, že jsem vymyšlená (náznaky tu padly, takže i jakejsi reálnej podklad bych pro to měla), Ty mi řekneš, že si to nemyslíš a že jsem praštěná, když Ti to podsouvám, ale já budu trvat na tom, že si to určitě myslíš, a pak někdo přijde a řekne TOBĚ, že mě máš přestat šikanovat, přijde Ti to adekvátní?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.