| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jiřko, zažila jsem tohle u jedné bližší kamarádky...měla tedy jen jedno dítě. V okamžiku, kdy manžel konečně po letech kývl, ona už nechtěla...a nějak si uvědomila, že poslední dobou už to bylo "jen" o tom, že to dítě jí bylo jakoby odepřeno.
nějak se jí pak ten domácí vztah zase vyrovnal...
Ale taky si léta uvědomovala, že na tohle rozhodnuté musí být dva.

Zas z rodiny - jedno naše "dítě" v rodině vzniklo fakt přes asi trojité antikoncepční jištění, asi fakt chtělo moc přijít...tak třeba "samo" ~x~


...a k otázce...u mě to teda bylo nadlouho...určitě docela přes 4Otku...ale ne touha, spíš myšlenky, co kdyby...a mísilo se to, ten krásný pocit z dítěte a opět všechno nanovo, povinnosti, miminko, batole, škola ~k~...
Teď už vím, že ne, že bych nechtěla, nezvládla, že bych mu to nemohla udělat.
Ale je to divný, bez malých dětí, máme sice dost malých dětí v rodině, ale to není ono...a je to - nezvyk ~:-D.
A jsem strašně vděčná, že jsem mohla zažít ten pocit, jak miminko v břiše roste, jak se hýbe, prostě to maminkovství se vším všudy...určitě by moc chybělo, kdyby ne. Sleduju to te´d v přímém přenosu u dcerky...malinko, ale opravdu jen pramalinko "závidím", že ona to zažívá a ještě zažije...a samozřejmě jí to naplnění i přeju, protože je ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.