| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~x~~x~Konvalinko, neodcházej. Vzpomeń si na většinu mých témat, a´t je to sebevíc neutrální, vždy se někdo vrátí k tomu, co jsem kdy napsala a co třeba už vůbec není pravda a dá mi to ,,sežret,,.
Neverending story je můj vztah s dcerou, to že už si vydělává sama, zdravotně i psychicky je na tom o 80% lépe neva, pořád jsem matka, co ji manipuluje atd. Vůbec to nebyla pravda a dcra je mi dodnes vděčná, i manželovi pochopitelně, že jsme je vzali na rok k sobě, než se vyhrabala z nejhoršího, hlídali vnuka, když byla v nemocnici, finančně pomáhali (částečně i dnes), když se narodil mladší
.Odešla od člověka, co ji zničil byt v záchvatu cholerického vzteku neb ho vyhodila, my jsme tušili, že vztah není OK, ale že až tak, nikoli. 6 let žili spolu, dítě meli po 3.letech, to druhé neplánovali. Na potrat nechtěla, já ač katolička jsem přesto mírně pro potrat byla, ale neřekla jsem ani ň, rozhodnutí bylo na ní, nezabila by své díte, i když věděla, že to nebude lehké, aleimenty 0, nyní už platí 3000 ma oba kluky a 1x za měsíc je vezme na procházku, druhá partnerka je na víkend nechce, jejich dítě má přednost, i to se dá pochopit...
Ano, kupujeme oblečení a zveme je na oběd, hlídám, manžel vymýšli aktivity pro kluky, ale vše z lásky, ne proto, aby byla vděčná!!
jenže je to marný, nikoho nepřevědčím...

Odešla a za dva týdny zjistila, že čeká druhé dítě, pak jsme pomáhali, jak to šlo + její zdrvotní stav, který zde určité nicky bagetelizovali-nechtěla jsem psát podrobnosti, to je fakt, ale kdo by chtěl, že.
Pořád jsem babička blbka ničící ji život ( absurdní), je vděčná, miluje nás, vnuci nás milují a jsme v pohodě.
Kapitola sam o sobě je škola, tak jsem úplně blbá, ale zvykla jsem si a vím svý, MMCH budu se pokoušet o místo zástupkyně a má dost podpory, tak snea nebudu úplně blbá, ale je to stejně marný, pro některé nicky jsem obtížný hmyt.
A nepište mi, že fńukám (taky oblíbene´), píši K. fakta.
je i fuk, co Zetko či Kaiba napíši, nejen oni, prostě , vím svý.
Omluv ch\b\, nechala jsem doma brýle.
~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.