| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kromě těch zkušeností s Američany, které popisuješ (a mám je nejen s Američany, s našinci zrovna tak), mám i jiné a i hodně opačné. Ono taky "Američan" je dost široký pojem. "Moji" Američani jsou východní pobřeží, Američani mého bývalého muže jsou "Deep South" a Kaliforňané, Američani mého syna jsou severní část západního pobřeží a celkem se to dá poznat skoro i habituálně :-). Podle mě oni nejsou ani povrchní ani odmítaví (vesměs), ale mají jiný společenský i kulturní rámec. Mnoho věcí, které my sdílíme, oni ne a naopak.
Já mám jejich přístup ráda, když ho správně chápeš a nečekáš od něj něco, co spíš tak my mylně interpretujeme, než co jiného, je jednoduchý, praktický, předvídatelný. Co je -podle mě- Američanům dost společné, je, že zaprvé jsou stydliví, a to doopravdy, cudní se. A pak že nemají rádi prudu, škarohledění a trapnosti. Otevřou se ti, jenže jinak, než jak se to dělá tady, musíš to umět poznat a pak s tím umět naložit, ale není to o nic méně opravdické, než naše city.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.