| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, to je pravděpodobný, že měla ségra smůlu. Já si dle mé několikaleté zkušenosti v jedné firmě o Polácích nic extra nemyslela, ale pak jsem po 10 letech zase spolupracovala s jinými Poláky a ti byli úžasní. S Angličany mám povětšinou dobré zkušenosti, ale taky i špatné. Teda nechodila jsem s nimi, jen spolupracovala na několika projektech. Prostě jako v každém národě - jsou to lidé dobří i horší včetně "nadání" na vztahy/manželství.
Mě jen na Zetkovi baví, jak "někteří muži mají rádi poddajné ženy, ale ženy mají vypočítavost danou geneticky".
Doufám jen, že se neumí korektně vyjádřit a ve skutečnosti to až tak nemyslí. Jinak z vlastní zkušenosti mě bohatství spíš odpuzovalo (ve věku na vdávání - tedy 21 letech), ale teď, ve 40, by mi rozhodně vadil ten chudý hoch - prostě je to i jiné v různém věku. Z mých kamarádek pokud vím, žádná boháče nehledala, prioritou byla zábavnost, inteligence a laskavost muže a pod. Ale atraktivita země (západ) jistou roli asi taky hrála. Já si ´teda vzala Čecha, cizinci mě nelákali právě kvůli kulturním rozdílům.
Ale všeobecně, i mezi Čechy, byl výběr teda sakra těžký, patřím k těm, komu se někdo jen tak nelíbí - jsem hodně náročná (čímž nemyslím namyšlená, naopak jsem hodně tolerantní, ale mám velké zábbrany si někoho pustit k tělu). Zvlášť, když jsem pak zjistila, že to nebyla úplně dobrá volba ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.