| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

já si v žádným případě nemyslím, že to nepobírám - měla jsem možnost vidět dost modelů poměrně zblízka.

Ostatně to, co popisuješ Ty, se mi v řadě aspektů nejeví jako ideální široká rodina (sorry, ale vycházím z toho, co sem píšeš). Přijde mi, že máš obrovskou kliku na extchýni (a extchána, dokud žil), z hlediska hlídací obětavosti, a že nebýt této babičky, tak by sis časově nemohla dovolit prakticky nic. Tvoje matka, tak jak jsi ji popsala, žádná ideální ani nadšená hlídačka není, a u Tebe (sorry, ale tak mi to z Tvého psaní připadá) mám pocit, že to bereš až moc jako samozřejmost z toho "bracího" hlediska (až do té míry, že jsi tvrdila, že když je to z podnětu toho člověka samotného, tak se to vlastně ani jako pomoc moc nepočítá), ale nevím, jak to máš z toho "dávacího".

Nechci Ti křivdit a je jasný, že sem člověk třeba takový věci nepíše, ale trochu jsem byla někdy na pochybách, jak je to se vzájemností toho "vycházení vstříc" z Tvé strany.

Možná jsem zaujatá, ale pokud jsem slyšela řeči typu "to je přece v rodině normální", tak to bylo dost často od lidí, kteří to chápali tak, že je přece normální, že ostatní dávají a poskytují jim, ale naopak už tak moc ne.

Jestli je to jinak, tak se omlouvám, ale toto mi naskočilo prakticky hned.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.