| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kopretinka3

kdysi proč máme jen jedno auto, to bylo neudržitelné, takže máme dvě a o to druhé se střídám se synem.....

proč nepostavíte dům

proč nekoupíte velký byt, vždy´t na to máte

proč nejedete na dovolenou do hotelu

proč si nejdeš koupit oblečení tam a tam- na ty značky si nevzpomenu...

proč jednou za rok nevyhodíš všechno oblečení a nekoupíš si jiný

proč chodíš do práce a ještě máš vedlejšák(před lety)
nyní: proč pracuješ, když nemusíš

proč máte tolik knih a nevyhodíte to....to už doma dneska nikdo nemá....

proboha, proč máte doma ještě tuhle televizi, všichni už mají placatou (rok výroby 1996)- ještě před 3lety

proč jste nevyhodili už tenhle kus nábytku a nekoupili něco jiného a nového, my měníme nábytek každé 2-3roky,aby jsme to měli pořád nové

proč nejedete na zimu, někam na týden do Alp, vždyt na to máte, proč jezdíte 20minut autem na běžky jen do XY, nebo jdete jen do okolí

proč si neuděláte další rekonstrukci, aby jste měli změnu, máte to tu 10let stejný

proč klukům nekoupíš nějaké značkové oblečení, že ho nechtějí, nepoberou (takže poslední roky si oblíbili trika za 100 z decathlonu)

proč máš tak málo bot?

proč máš jen 2 kabelky?

Ty máš jen jeden kabát, jednu bundu na zimu a další na jaro? proč tak málo? (Nechci tu mít nic co nevyužiju, vůbec to nepobírají)

No a mohla bych pokračovat.....přiznám se, že jsem většinu těch lidí odstřihla.....nějak to s nima nedávám....pořád to dokola vysvětlovat....

Ale mám v širší rodině i ten extrém co si myslí, že když byl malý neměl nic a nemohl si nic dovolit a ona to není až tak pravda.....tohle asi cítí každý jinak.

já je nechávám si kecat, pokud nezačnou nějak moc rýt....to mi potom docela vadí....

Jo doma jsme docela dost.:-)

A jediný čeho máme hodně je knih. A ty auta~f~ A poslední dobou se nám množí kola....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.