| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dva příklady, oba mi přišly dost otřesný:

- když jsem byla v pubertě, tak mě jednou rodiče mé v té době nejlepší kamarádky pozvali na víkend na chatu. Jeli jsme jejich autem, vařili oni, já abych nepřijela s prázdnou, tak jsem přivezla pekáč nějaké buchty a ještě nějaký dárek pro hostitelku. No a oni mi následně po tom víkendu normálně předložili účet, už nevím, jestli jen za benzín nebo i za jídlo.

Jen pro dokreslení situace, v té době už jsem byla oboustranný sirotek a rodiče té kamarádky to velmi dobře věděli.~o~ Navíc jsem měla panickou hrůzu z toho, že by mě mohl někdo litovat nebo nedejbože považovat za vyžírku, takže jsem si dala záležet na tý buchtě a na tom dárku, a i při svý úzkostlivosti jsem to považovala od hosta na 2 dny za zcela dostačující. ~a~

- kolegyně z práce nás kdysi pozvala k sobě na nějakou akci, které se měli kromě nás z práce účastnit i její kamarádi. Takže jsme se pozajímali, co máme přivézt, po dohodě jsme udělali několik pekáčů pizzy a donesli lahev vína. Což jsme považovali za přiměřené. Ale ta kolegyně (sama abstinentka) nakoupila spoustu lahví tvrdého pití (které se nakonec nevypilo), a po večírku to chtěla rozpočítat mezi nás kolegy z práce, což by bylo každého vyšlo asi na šest stovek. To jsem se teda ozvala, protože se mi to těžce nelíbilo. No a ona na to, že přece to nemůže rozpočítávat mezi svý kamarády (! to jako že fakt !) a že o nic nepřijdem, protože to tam zůstane napříště, až zase bude nějaká akce. Byl z toho konflikt, ale nedala jsem jí nic (něco jinýho by bylo, kdyby to bylo domluvený dopředu, ale udělat to o svý újmě a pak to vytáhnout až poté, když už se navíc hosti normálně podíleli na jídle, to mi přišlo totálně nehorázný)~a~~a~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.