| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marketo, ja jsem taky starsi pani....nepopiram, ze se sprchujes pred bazenem doma (i kdyz nevidim zadny rozumny duvod), ale ty nase pani ne, jeste si to mezi sebou reknou...sprchou jen projdou, jejich plavky jsou naprosto suche, kdyz jdou do bazenu....ve sprse si dlouze povidaji, v satne pri suseni dlouze povidaji, ony to maji jako program na cele dopoledne

konkretne pisu o jednom bazenu v centru, ktery je celkem uzky a kdyz tam plavou dve pani vedle sebe, tak proste zaberou dve drahy ze sesti...i kdyz jsou ty drahy jen pomyslne a neoddelene

nechci vystupovat obecne proti starsim panim v bazenu, ale vzdycky mi prislo prirozene, ze jdu ze satny do sprchy zabalena v osusce, tam se bez plavek osprchuji a pouziju sprchovy gel (drive mydlo), pak si vezmu plavky, jeste se osprchuju v plavkach a teprve potom jdu do bazenu - mj aby ostatni videli, ze jsem se predtim sprchovala

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.