| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jentakj,

ohledně těch rodičů kamarádky a žádosti o úhradu jsem to nepochopila dodnes.

A teď,když mám vlastní děti, tak nad tím kroutím hlavou ještě víc.

Pokud ony jdou někam "na přespávačku", tak jim s sebou vždycky dám něco "na zub", aby to tam daly do placu a nepřišly s prázdnýma rukama, ale z vlastní iniciativy, nikdy po mně nikdo nic takovýho nechtěl. Sama nic takovýho rozhodně nevyžaduju a to, abych chtěla ZAPLATIT JEDNORÁZOVOU (byť vícedenní) návštěvu ve VLASTNÍCH PROSTORÁCH, kam toho dotyčnýho SÁM OD SEBE POZVU, sebe i toho pozvanýho dopravím VLASTNÍM AUTEM (takže doprava ani ubytování mě kvůli jeho přítomnosti nestojí ani korunu navíc), kdy ten pozvanej je NEJLEPŠÍ KAMARÁD MÝHO DÍTĚTE a kdy moje finanční situace je oproti té jeho NESROVNATELNĚ LEPŠÍ (ti rodiče tehdy byli velmi slušně zajištěná střední třída, otec pravidelně cestoval do zahraničí, já jsem v té době byla poměrně čerstvej oboustrannej sirotek), a navíc kdy ten pozvanej host dal najevo, že i on se chce nějak podílet (což si neskromně myslím, že by v těch cca 16 asi každýho puberťáka nenapadlo), a k tomu všemu mu to říct až PO NÁVRATU ...

to mi až teď po letech vlastně úplně docvakává, jak to bylo od těch rodičů děsivě obludný a kolika těžkejch přešlapů se ti jinak vážení lidi při tom dopustili. ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.