| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanko, jo, já jsem moc spokojená a myslím, že i u syna to docela funguje...protože on je takový ten typ, že když mu něco říkáme my, že by měl třeba něco dělat jinak, nebo něco zlepšit, tak mi přijde, že to nebere tak vážně, jako když pak vidí v podstatě to samé napsané v tom hodnocení od paní učitelky...prostě to pak bere jinak...jako že to asi fakt není jen nějaký rodičovský výmysl~;)
Jenom mě teda mrzí, že takhle skvělou paní učitelku dostali až ve 4.třídě...ty 3 roky předtím to sice nebyla nějaká hrůza, ale motivace zrovna teda taky moc ne....kdyby měli tuhle už od první třídy, tak by to bylo úplně dokonalý...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.