| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všude čtu, že volit pana Drahoše je dobré, protože konečně sjednotí lidi.
Nějak mi to není jasné. Může mi někdo vysvětlit, jak to chce udělat?
Když to vezmu, že teď je Zeman versus Drahoš 50 na 50, tak mi pořád vychází že 50 procent lidí bude proti němu. Z té Drahošovy 50%, ho nejméně polovina bude volit pouze jako z nouze ctnost.
Navíc jsem četla že každý prezident po volbách ztrácí 10 až 15% svých voličů protože jsou zklamání jeho chovaním a litují, že nevolili druhou stranu.
Popravdě si myslím, že spokojení budou jen novináři, herci a lidé kteří se považuji za elitu.
Takže mi to vychází, že během půl roku bude mnohem víc nespokojených než je teď. Jen nejspíš nebudou křičet v médiích, mávat kartama, nebo věšet trenky. Ale ten pocit frustrace v nich poroste.
No a protože pro novináře bude všechno zalité duhou budou tak i informovat. Je mi jasné, že nepůjdou proti svému kandidátovi. Lidé přestanou věřit médiím ještě víc, než jim nevěří teď.
Jenže to podle mě nadělá více škody než užitku a společnost to rozdělí mnohem víc než je teď, jen s větším počtem nespokojenců.
Já jsem teď naštěstí na dovolené a tak volit nepůjdu, vůbec netuším koho bych volila.
Co vy? Myslíte že se společnost ještě více rozdělí? Nebo spíše sjednotí? Myslíte, že příznivci Zemana sklopí uši a přizpůsobí se?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.