| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud by ti studenti k tomu přistupovali s respektem ve stylu, že každej nemůže vědět všechno, a zrovna tato moje znalost může tomu člověku prospět, ale v jiných oblastech je to moudrá osoba, která má oproti mně odžito a mohla by zas leccos radit mně, tak by to nemuselo bejt špatný, ale pokud by tam vyšel jako namistrovanej frajírek, kterej jde "přemluvit blbou bábu", tak by si tu přesdržku v hospodě snad i zasloužil.

A ačkoli mi je svým způsobem sympatický to, že by někdo věnoval energii lidem, kteří mu ji nikdy nebudou moct zaplatit a jinak by se k ní nedostali, ale přesto jim jeho služby můžou změnit život (třeba to s těma dluhama), tak tam vidím i některý úskalí (pokud by to byli jednodušší lidi, tak by ten, kdo by se jim věnoval, je mohl snadno ovlivnit kterýmkoli směrem).

Ale kdyby si ten pan rektor udělal třeba pojízdnou právní poradnu, kde by nějaký renomovaný právník, který učí na té univerzitě, jednou týdně zdarma radil lidem s exekucema, a moc u toho politicky neagitovali, tak by to špatný bejt nemuselo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.