| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja nevim, jestli je to az takovy vyhra. Syn (7. trida) ma uplne neuveritelnyho spolužáka - všechno vi, same jednicky (to není nic divného), ale takovy ten typ, co ucitele vyvadi z miry dotazy: vy rikate, ze Mesic vazi xxx, ale v ucebnici pisou, ze yyy a ja jsem na internetu cetl, ze zzz, tak jako to tedy je. Tridni je matikarka a fyzikářka, rikala, ze mu pripravuje specialni hodiny atd.
K tomu uplne bezkonkurencne kresli, jeho výkresy na nástěnce ve srovnani se spoluzaky, to je uplne jinde. Na klavir hraje snad od narozeni, to co predvadel v 1. tride bylo něco neskutecnyho. Navíc je naky zakovsky mistr v plavani a lyzovani, fakt jsem něco takového nikdy nespatřila. Jo a taky vynika v sachach.
ALE jinak je uplne mimo, myslim socialne. Nemá zadny kamarady. Ne, ze by se s nim nikdo nechtel kamarádit, ale proste vůbec nezapada. O přestávkách se s nikym nebavi, neblbne s klukama, ale uci se (sam říká, ze když se nudi, tak se uci). Nikdo mu neublizuje, nesikanuji ho, ale nevim, jestli je stastny. A jestli jsou tim padem stastni jeho rodice.
Na 8G se nedostal, protože na prijmackach snad nejak zapomnel vyplnit kazdou sudou stranku, to mozna taky o necem vypovida.
To jsem zas rada za svého uplne normálního veselyho kluka se spoustou kamaradu. Nicim nevynika, rozhodne ne ve sportu, vytvarnu, hudbe..., jako ma samy 1, ale to mi na ZS zas neprijde něco geniálního. Tim nerikam, ze všichni geniove jsou nepouzitelni magori, ale ja jiny takhle nadstandartni dite neznam. Roky jsem dělala v matematickem ustavu, který byl plny výjimečných matematiku a to taky byla pekna sbirka (v dobrym, ja je všechny milovala a dodneška to povazuju za sve nejlepší zamestnani).

Pak ma syn spoluzacku, uplne normalni milou holcicku, a ty zas dela peklo jeji matka, která je presvedcena o genialite svého jedináčka. To co predvadi na tridnich schůzkách, všichni padáme do mdlob. Jakto, ze V. dostala 2 ze zemepisu z mapy, když od skolky chodi do výtvarky, genialne kresli a dala do toho vsechno? Jakto, ze ma V. 2 z diktatu, když je na cestinu nadprumerne nadana. V. nechutna jidlo v jidelne, protože jeji teta je profesionalni kuchařka a V. je gurmánka a presne vi, jak ma které jidlo chutnat (Adam říká, ze v jidelne ji uplne normalne, jako ostatní). Jakto, ze V. nebyla na lyzaku v 1. druzstvu, když... Proste furt dokola - cakla matka normálního dítěte.
Taky jedna z tech, co se diteti venuje. Nekdy v 1. tride jsem s ni jela tramvaji a vykladala mi, jak se s holcickou po prichodu ze skoly ještě každý den 3 hodiny!!! uci. Když jsem rekla, ze me rozciluje, jak se syn krouti u ukolu a jak to tam masti a vždycky ho odeslu do pokojicku, at si to tam napise sam a me to prinese jen podepsat, tak uplne vyvalila oci a rekla, ze "to teda u nich neexistuje, ze u nich v rodine se na vzdelani vždycky dbalo a oni se detem venuji". ~t~~8~

Sakra, to jsem se rozepsala. No jo, poledni pauza.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.