| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

""tak u nás se šprt říkalo každému, kdo měl jakkoliv lepší prospěch než ten, co to zrovna říkal, takže pro mě je toto oslovení známkou toho, že méně intelektuálně nadaný jedinec se zkouší povznést nad něčím, čeho sám nedosáhl. Ve smyslu, že to hodnotí spíše toho, kdo toto o někom říká."

Přesně tak to znám ze ZŠ.
Jsem velmi líný jedinec, ke šprtání v pravém slova smyslu jsem měla vždy daleko, ale pro spolužáky jsem byla šprt, protože jsem dostávala jedničky a chovala jsem se slušně a disciplinovaně.
Na gymnáziu to bylo rázem jinak, tam jsem byla průměr a jako šprta by mě neoznačil nikdo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.