| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kudlo, myslím, že ty jsi byla šprtka. Máš to potřebné pochopení pro šprta, který "flákačovi" neporadí. Já jsem teda radila i těm, co se na to vybodli, těm, co na to už i kašlali, protože věděli, že do rána to učivo stejně nepodrží i těm, co byli bordeláři a občas se naučit zapomněli. Bylo mi to jedno. Nebyla jsem zase tak obětavá, abych dostala místo jedničky trojku, ale když hrozila dvěma slabým spolužákům koule z fyziky, napsala jsem svoji písemku na dvojku a jim vypočítala aspoň kousek, aby měli čtverku. Na jedničku jsem se vykašlala, aby kluci prolezli, bylo důležitější."

Magráto, teď to skoro vypadá, že bys chtěla zatleskat za to, že jsi sama sebe poškodila, a nasadit psí hlavu někomu, kdo tak "obětavej" nebyl.

Ale mně to přijde zvrácený, respektive to, cos udělala Ty, je obětavý až téměř do sebezničení, byla to Tvoje věc, ale těžko můžeš někomu vyčítat, že k tomu nebyl ochoten. ~a~

Slyšela jsem, že v některých zemích by bylo takové počínání ohodnoceno jako podvod jak ze strany těch dvou, tak Tebe, a vyhazovalo by se za to ze školy nebo by byl minimálně přísný postih. Nevím, jestli bych byla tak drakonická, ale v podstatě je to podvod, ač v našem školství široce tolerovaný a nevím, jestli je to úplně pozitivní (opisovat je v pořádku, ten kdo mi dá opsat je frajer a ten, kdo ne, šprt a haj.zl).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.