| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kluk teď řešil, že by dárek nepřijal... To se mi zdá ještě horší situace než to prostě nějak přejít. Tím by se totiž ty vztahy úplně pokazily...."

Kopretinko nezlob se za upřímnost, ale ty máš dojem že to jsou pořád ještě nějaké "pozitivní" vztahy?
Jak sama píšeš není to poprvé, dcera ti brečí že už podruhé je babička pozvala a vyhodila. Předtím ji snad nikdo facku nedal. A bez ohledu na ten konflikt mezi babičkou a vnukem, tak velmi hnusné to od babičky bylo vůči vnučce, která jí přece nic neudělala.

Fakt chceš děti nutit aby udržovaly tyto "vztahy" a vystavovat je podobnému chování ?

Já bych tedy syna nenutila aby dárek přijal. On teď vlastně nemá žádnou dobrou volnu. Když dar nepřijme, ty budeš mít dojem že to zkazí jakési vaše dle mého dost pofidérní vztahy s babičkou. Když přijme, je za hulváta co mu není blbé vzít si dárek od babičky se kterou se pofackovali (teď bez ohledu na to zda to je či není akceptovatelné), a jak je to i zhusta tady na diskuzi propíráno. A navíc mu to (či tobě) bude jistě jednou babičkou předhozeno.

V dané situaci podle mně by spíš syn neměl ten dárek brát, a asi se už k tématu dárku nevracet. Já si nedovedu představit jak bych mohla mít z takového dárku radost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.