| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Chlapec, který by vyleštil skleničky a uvařil bramboračku, zatímco já bych nasekala klestí do kamen, by mě tedy přišel totálně asexuální a počítám, že i naopak".

Mně by toto naopak přišlo velice sexy, teda skleničky bychom neleštili ani jeden.

Jinak se přidávám k těm, kteří tvrdí, že "líná huba holé neštěstí". Líbí se mi to, co píše JaninaH - že je dost hrozné být v situaci, kdy je od tebe něco očekáváno, ale nikdo to neřekne nahlas, takže nevíš, co to je, nemůžeš to splnit, ale ten dotyčnej pak na tebe zahlíží, žes to nesplnil/a.

A domnívám se, že dospělému člověku, který má svou rodinu a tudíž asi i nějaké zkušenosti, by mohlo být jasné, že v jiné rodině můžou být ty zvyklosti úplně jiné, aniž by to proto bylo špatně, a že je potřeba, pokud po někom něco chci, s tím počítat a nic neočekávat jako automatické a normálně mu o to ŘÍCT.

Ten kluk se dle popisu choval zcela adekvátně a snažil se s něčím pomoct. O odhrabání sněhu vůbec nebyl požádán (kdyby byl, tak by nejspíš vyhověl), a vůbec nechápu, jak si někdo může myslet, že NÁVŠTĚVA má a může předem vycítit, že je něco potřeba, a jít to sama od sebe udělat. To, že má někdo v hlavě nějakej konstrukt, jak by se "jako chlap" správně chovat měl, není jeho problém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.