| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem v situaci kdy váhám co dál a nevím jak se rozhodnout a proto se chci zeptat těch co mají diagnostiku za sebou co se pro vás a i pro vaše dítě změnilo po tom co jste dostali diagnózu-byl jiný přístup k dítěti ve škole,změnil se doma váš přístup ?
Naše dítě je dost jiné od narození,dětská doktorka tohle nikdy nechtěla řešit,odmítala vidět co je jinak,i ADHD tvrdila že mít nemůže-celé roky vidíme že je dítě jiné,ale vše jsme doma zvládali,ve školce i zpočátku ve škole všichni tvrdili že je trochu jiný a náročný,ale že je zvládnutelný,před 3 lety máme od neurologa diagnózu ADHD,loni jsme se objednali a letos jsme zkusili i návštěvu dětské psychiatričky která je nebližší,ale ne moc dobrá a ta sice potvrdila ADHD,ale při vyslovení podezření na AS mě setřela že to mít nemůže protože s ní mluví.Zkoušela jsem popsat v poradně u Aply co a jak a odpověď byla že projevy dítěte můžou spadat do PAS,ale je nutné osobní podrobné vyšetření,což je mi jasné.Vzhledem k tomu že dítě už začíná jít do puberty,tak některé projevy chování se mění k lepšímu,některé jsou pořád stejné-loni měl ve škole hodně problémy,letos díky změnám je to o hodně lepší,ale hrozí že příští rok opět budou změny-zvažuje se rozdělení tříd,takže jiný kolektiv a jiná třídní a asi ne k lepšímu,každopádně o další rok později změny už určitě budou.Takže aktuálně nepotřebuji řešit jeho situaci,ale při představě že budou zase problémy jako byly loni a při délce objednacích lhůt zvažuji jestli má cenu ho "tahat" po doktorech aby rozhodli jestli má PAS nebo je to prostě jen jeho osobnost, a pokud něco má tak jestli se tím pro nás něco změní,nebo to mám nechat být.Chlap je proti že nemám z dítěte dělat psychouše,ale sám přiznává že vnímá že je dítě jiné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.