| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všechno se mění a dost často každou životní etapu sdílíme s jinými lidmi. Mně vyšumělo kamarádství s holkama ze základky a ze střední. Když se vidíme na srazech, je to fajn, ale nemáme potřebu se vídat. Trochu máme každá jiné zájmy a životní pohled. Kamarádky z VŠ mi zůstaly a kdykoliv se vidíme, tak je to jako kdybychom se viděly naposledy včera. Prostě navážeme. Ale vidíme se málo a spíš si tak zavoláme, napíšeme, pošleme fotku, každá jsme z jiného kouta ČR. Ale ta moje opravdu blízká kamarádka z VŠ, to je moje druhé já, víme o sobě, i když se třeba jedna druhé vůbec neozveme. Mám ji pořád hodně moc ráda, moc mě pro mě znamenala, a zrovna nedávno jsem přemýšlela, že to je zvláštní, jak moc ji mám ráda, a přitom nepotřebuji být s ní v aktuálním kontaktu. Ona se mnou prostě je. Na takové to běžné tlachání mám spoustu kamarádek a známých, které jsem získala v práci, na akcích s dětmi, nebo se kruh rozšířil na kamarádky kamarádek. Ale vždy mám jednu kamarádku, které říkám úplně všechno, fakt každý prd. Vlastně mám vždy nějakou kamarádku, na které jsem závislá~:-D, což s internetem v mobilu opravdu závislost je. Už od základky, kdy si to pamatuju. Nikdy jsem nebyla bez té jedné nejbližší. Obejdu se bez chlapa, ale bez kamarádky ne, protože moje potřeba sdílení je vysoká, a partnerovi se nikdy tak neotevřu, neříkám mu, co se mi honí hlavou, aby si nemyslel, že jsem šílená, a neutekl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.