| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nevím. Mně by to přišlo jako skvělý nápad, kdybych si ze svého dětství nepamatovala, jak to bylo na nic.

Pozemky byly úplně k ničemu, učitelka nás učila nějaké kecy o zákrslých stromech a tak, na zahradě jsme hlavně pleli, výpěstky jsem v životě neviděla.

V dílnách jsme si zkusili řezat pilkou a nic víc, řezat jsem uměla z domu.

Ve vaření jsme si psali poznámky o provozu domácnosti a recepty, které jsme další hodinu dělali. Za ten půl rok jsme vařili asi 3x a to vždy celá skupina jeden oběd, takže jsem stejně jen škrábala brambory, což jsem uměla z domu.

V šití jsme měli fanatičku do ručních pracích, prošla s námi vyšívání, pletení, háčkování i šití, asi 20 holek se dělilo o dva šicí stroje~:-D, kdybych to neznala z domu, tak je to taky k ničemu.

Nemám představu, jak takový předmět smysluplně realizovat ve školním prostředí se skupinou otrávené mládeže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.