| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedostali jsme pro začátek celkem nic, šli jsme do pronájmu garsonky v suterénu, později jsme dostali přispěno na určité věci - tedy od jedněch rodičů.
Ti nám pak pomohli půjčkou v začátku podnikání, ještě ji stále splácíme, ale určitou část nám odpustili.
Rodiče už nemám, po jednom jsem nezdědila nic a po druhém také nic :-)...i když peněz tam bylo poměrně dost...ale asi mi ten život chce říct, že si na něj mám vydělat sama.
Brácha zdědil dům, sestra byt a domek na vesnici...chvíli mě to mrzelo jako nespravedlivý.

My sami jsme děti vybavili půjčením bytu v krásném místě a blízko nás a v nádherné lokalitě, kde mohli velmi levně a dobře bydlet. Jedni to využili 10 let, druzí asi 3 roky, teď se tam přestěhovala mladší dcerka - jako zázrakem to má takovou určitou posloupnost. Pomohli jsme vždycky se zařízením a určitou podporou do začátku (dcery), protože odešly ještě při škole...ale jinak se snažíme do toho vůbec nezasahovat a nechat je být a hospodařit...jen zdálky sleduju.
Starší dcera měla s tím přijetím podpory od nás problém, mladší je ráda.

Nemůžu říct, že jsme děti podporovali ve velkém, jsou schopni žít sami, ale jo, "investujeme" do nich. A jednou, pokud se neobrátí režim, určitý majetek zdědí, ale jsou na to 4...a možná to bude trvat (doufám :-)) ještě nějaký čas. ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.