| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, jo, to věřím, že je to zoufalost...já jsem byla vždycky ráda, že J. se zajímal tak nějak o všechno možné, celkem snadno se dal něčím zaujmout...akorát teď jak začíná pomalinku jít do puberty, tak ty zájmy nějak upadají, už ani doma tolik nemaluje, nevyrábí, moc často už si nehraje...v podstatě když je doma, tak spíš kouká na tu telku a nebo maximálně jsme skládali velké puzzle...ale zatím je pořád celkem snadné ho nadchnout na nějaký výlet, nebo zajímavost...a pořád rád chodí v přírodě...dneska zrovna byli celý den se skautem na výpravě někde okolo Karlštejna, jsem zvědavá, co mi bude večer vyprávět, zatím jsem se dozvěděla jenom že když měli vystupovat, tak se část nějak zdržela, část vystoupila, ale hodný pan průvodčí jim prý řekl, že z další zastávky pak hned něco jede zpátky, takže nakonec vyrazili na výpravu odkud měli...ale pro něj to bylo asi to nejdůležitější dobrodružství:-)...asi jako když jeli na podzimky a vagón, ve kterém byl on a ještě pár dětí, bez vedoucích, v jedné stanici odpojovali a museli si přelézt vedle~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.