| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, souhlas. On malokdo, kdo vyrusta v rodine, kde nelitaj peceny holubi do huby, nastavuje samozrejme ruku tam, kde vi, ze se musi postarat sam. Spis se nauci koukat, aby videt, a radsi pomoct, kdyz muze. Podle mne je nejdulezitejsi naucit deti TOHLE. Ne jim uhlazovat cesticku a prikrejvat ochotne jim tu "holou". Tak si casto rodic plete na sebe bic do budoucna.

A ne, ze by treba moje maminka mnecedila pro mne krev, abych se mela lip. Ne ze ja bych s radosti odpirala detem ulehceni zivota.Jen jsem vlastne rada, ze ani ona, ani ja /(my) jsme tu moznost nemeli, protoze z nas vyrostli lidi, kteri se umej postarat sami. O nakou vdecnost tady vubec nejde, to se hodi akorat, kdyz ma nekdo chut to omazavat o cumak "co my vsecko pro Tebe udelali a ty tedko..."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.