| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno, to si nemyslím, že by na to nikde nedohlíželi, kamarádka má děti ve skautu delší dobu a kontrolují to...přišla na to řeč, když jsem řešila očkování proti klíšťovce...jako jak si má asi dítě vidět někam dozadu? My jsme všichni zvyklí navzájem kontrolovat, jestli nemáme klíště...jinak syn chodí do skauta teprve od září, většina kluků je tam mladších a nových stejně jako on...čekala bych třeba, že se budou snažit trochu ten oddíl stmelit a nějak kluky vést, ale i ten program teď přes zimu byl naprd, celou zimu potmě lítali po zahradě a hráli několik her pořád dokola...jinde se učí vázat uzly, morseovku, poznávat zvířata, nebo tak něco...u nás lítali po rozbahněné zahradě, ve tmě, prakticky celou schůzku...asi blbej oddíl no, i když jsem myslela, že tenhle má tradici a měli jsme i nějaké doporučení...i první schůzka vedoucích s rodiči na mě působila dobře...ale čím déle tam syn chodí, tím víc to na mě působí, jako že se snaží, aby to navenek vypadalo pěkně, ale jinak si co nejvíc šetří práci, když jeli na podzimky a většina těch kluků tam chodila teprve měsíc, tak na srazu na nádraží si jich ti starší ani nevšimli, že by je třeba nějak sehnali dohromady, řekli jim, jaký bude plán, co se bude dít...prostě je tam tak nějak nechali napospas....jako já chápu, že skaut není škola v přírodě, ale tak zase nějakou organizaci by to mít mělo ne...i kvůli bezpečnosti, vždyť mají za ty děti zodpovědnost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.