| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko, přesně tak to vnímám já. Já Commer věřím. Vzpomínám si, že Anni, když sem psala, tak mluvila o tom, že v každé spolkové zemi je to trochu jiné.
Co se týče školy, tak si myslím, že je fajn, že si C. zvyšuje kvalifikaci, bude pak dělat něco, co jí přinese třeba víc peněz. Já měla před 40 velkou touhu udělat si druhou vysokou školu. Měla jsem v té době pět malých dětí a všichni kolem si klepali na čelo a nechápali. Já to ale chtěla zkusit. Fakulta byla kousek od mého bydliště. Tak jsem to zkusila, přijali mě a já dva roky studovala. Pak jsem toho musela nechat, protože se mi narodilo další dítě. Tu školu jsem k životu nepotřebovala, studovala jsem čistě ze svého zájmu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.